Başkanın Mesajı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Merkez Nöbetçiler
 
 Merkezefendi
 
 
 AYHAN 2634142
 BÜKE 2615050
 GÜLER 3713375
 EMİR 3777110

 

 Pamukkale
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
40. Dönem Merkez Heyeti 5. Başkanlar Danışma Kurulu Ankara’da Gerçekleştirildi
 
 

40. Dönem Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti 5 inci Başkanlar Danışma Kurulu, TEB Merkez Heyeti, Denetleme Kurulu ve Bölge Eczacı Odalarımızın başkan ve yöneticilerinin katılımıyla 13 Nisan 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi. Toplantının gündemi, IMS Health firmasının veri toplama girişimleri, Alliance Healthcare firmasının “Alphega Eczane” ve diğer bazı “danışmanlık / koçluk” firmalarının farklı isimlerle yürüttüğü çalışmalar ile SGK Protokol revizyon süreci idi.

5 inci Başkanlar Danışma Kurulu Toplantısı, TEB Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak’ın ülke ve dünya genelinde yaşanan önemli gelişmeler ile toplantı gündeminde olan konu başlıkları hakkındaki konuşması ile başladı. Toplantı TEB Genel Sekreteri Ecz. Arman ÜNEY’in gündem başlıkları hakkında yapmış olduğu kapsamlı sunum ile devam etti.

Yaklaşık 7 saat süren toplantıda, toplantıya yoğun katılım gösteren Bölge Eczacı Odası Başkan ve yöneticileri, gündem başlıkları hakkında görüş ve önerilerini paylaştılar. Toplantı sonucunda, gündemde yer alan konu başlıkları hakkında bir sonuç bildirgesi yayınlanmasına karar verildi.

 

 
 
 
 
Haber okuma sayısı: 117