Oda Duyuruları


17.02.2018 CUMARTESİ SIRALI SİSTEM

17.02.2018 CUMARTESİ SIRALI SİSTEM

(EPO) EKİZ- ELİF- ELVAN (MOR-TURUNCU) ÖZNUR - PELİTLİBAĞ - SEÇKİN


DEVREN SATILIK ECZANE

DEVREN SATILIK ECZANE

Tavas ilçesine bağlı bir mahallede devren satılık eczane Tel: 533 543 20 81


MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

Değerli meslektaşlarımız; 1 Şubat 2018 tarihinden itibaren renkli reçete sistemine kayıt zorunluluğu getirilen ilaçları stoklarınızdan kontrol edip stoklarınızı düzenlemenizi rica ederiz. normal reçete ile verilmesi gereken izlemeye tabi ilaçlar ekte sunulmuştur.


Güncel Bedeli Ödenecek İlaçlar Listesi (19/01/2018 Tarihinden Geçerli.

Güncel Bedeli Ödenecek İlaçlar Listesi (19/01/2018 Tarihinden Geçerli.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 19.01.2018 tarihinderesmi web sitesinde yayımlanan “Güncel Bedeli Ödenecek İlaçlar listesi” konulu duyuru ile; Sağlık Uygulama Tebliği eki “Bedeli Ödenecek İlaçlar Listesi (Ek/4-A)”, “Hastalığa Özel (Doğuştan Metabolik Hastalıklar, Kistik Fibrozis ve İnek Sütü Alerjisi) Diyet Ürünleri ile Tıbbi Mamalar Listesi (Ek/4-B)” ve “Hastanelerce Temini Zorunlu Kemoterapi İlaçları Listesi (Ek/4- H)”nin güncel hali bildirilmekte olup, yürürlük tarihi 19.01.2018 olarak bel...


ŞEHİDİMİZ VAR...

ŞEHİDİMİZ VAR...

Bitlis''in Hizan ilçesi kırsalında çığ düşmesi sonucu 5 askerin şehit olduğu olayda şehitler arasında olan Denizli Çivril İlçesi'nden Jandarma Sağlıkçı Astsubay Çavuş Hilmi Öz'ün naaşı Çivril'de toprağa verilecek. Ailesi ile birlikte İzmir'de oturan Şehit Hilmi Öz'ün Çivril İlçesi Ömerli Mahallesi'nde oturan Dedesi ve babaannesine şehitlik haberi askeri görevliler tarafından verildi. Jandarma Sağlık Astsubay Çavuş Hilmi Öz’ün (33) Batman Jandarma Komando Taburu’nda görev yaptığı, Çivril&r...


2018 YILI OCAK-NİSAN NÖBETÇİ ECZANE LİSTESİ.

2018 YILI OCAK-NİSAN NÖBETÇİ ECZANE LİSTESİ.

2018 ŞUBAT NÖBET LİSTESİ MERKEZEFENDİ PAMUKKALE I.GRUP II.GRUP III.GRUP IV.GRUP I.GRUP II.GRUP III.GRUP 01/02/2018 LİMONCU DOST MERKEZEFENDİ GÜLRİZ ÖZGE PELİTLİBAĞ M.YAMUÇ 02/02/2018 YAPICI SIHHAT GÜLER CANSU İSTİKLAL CEYHAN D.GÜL 03/02/2018 DUYGU SALTAK KAYTAN BEGÜM BİLGE ANIL DEVECİ 04/02/2018 DEVA ÖMÜR GÜLER KÖKNAR KÖSELER ÇALLIOĞLU ...


2018 ŞUBAT MART NİSAN DÖNEMİ NÖBET LİSTESİ HAZIRLIĞI (MERKEZ)

2018 ŞUBAT MART NİSAN DÖNEMİ NÖBET LİSTESİ HAZIRLIĞI (MERKEZ)

Ocak-Şubat-Mart 2018 kış dönemi gece nöbet listeleri hazırlanacağından, nöbet bölgesi değişikliği olan, nöbete girmek/çıkmak isteyen eczanelerin odamıza bir dilekçeyle 16 Ocak Salı günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir. Not: 1- Mazeret dilekçesi alınmayacaktır. 2- Eczane nöbet döneminde nöbetini 3 kereden fazla tutmazsa nöbetlerden çıkarılacaktır.


İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ 1966 GİRİŞLİLER.

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ 1966 GİRİŞLİLER.

31 Mart 2018 Cumartesi günü Pamukkale Colossae Termal Hotel’de buluşuyoruz. Hepinizi eşlerinizle birlikte seneler sonra yeniden buluşmaya bekliyoruz. • Otel ve Konaklamayla ilgili bilgiler ekte sunulmuştur. • Rezervasyon “İST.Ü.ECZ.66” açıklamasıyla yapılacaktır. • Pamukkale ve şehir içi gezi turları otelde kararlaştırılacaktır. • İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havaalanından direk Denizli’ye uçuş vardır. • Ulaşabildiğiniz arkadaşlara bilgi vermenizi rica ederiz. Ecz. Nevzat KAZAK Altınova Eczanesi Merkezefendi/...


(GÜNLÜ)DENİZLİ KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI DUYURUSU.

(GÜNLÜ)DENİZLİ  KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI DUYURUSU.

Denizli KomandoTugay Komutanlığından gelen er ve erbaş reçetelerinin karşılanmasıyla ilgili olarak gelen yazı aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Gelen yazıya göre er ve erbaş reçetesi karşılamak isteyen meslektaşlarımızın ekte sunulan protokolü doldurarak 16Ocak 2018 Salı günü mesai bitimine kadar odamıza teslim etmeleri gerekmektedir.


ACİL KAN ARANIYOR.

ACİL KAN ARANIYOR.

Pamukkale Ünv. yatan 2 yaşındaki hasta için acil 0 Rh- kana ihtiyaç vardır.Kan verecek olanların 535 250 7310 numarayı aramaları rica olunur.


TEB MERKEZ HEYETİNİN İZMİR'DE YAPMAYI PLANLADIĞI EDAK ECZA KOOPERATİF...

TEB MERKEZ HEYETİNİN İZMİR'DE YAPMAYI PLANLADIĞI EDAK  ECZA KOOPERATİFİ TOPLANTISI HAKKINDA.

Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti ve Denetleme Kurulu olarak EDAK Kooperatifimize destek vermek ve durum değerlendirmesi yapmak üzere 12 Ocak 2018 Cuma günü saat 14:00’de İzmir Atatürk Kültür Merkezinde (Konak Mah. Mithat paşa Cad. Ege Üniversitesi 92/A 35260 Konak/İZMİR) kooperatifin ağırlıklı olarak çalıştığı bölgeler olan İzmir, Antalya, Denizli, Aydın, Manisa, Muğla, Uşak Eczacı Odalarımızın Yönetim Kurulları ve üyeleri, Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği, Birim Ecza Kooperatiflerimizin katılımı ile gerçekleştireceğimiz toplantıya ...


ODAMIZDA KURULACAK KOMİSYONLAR HAKKINDA.

ODAMIZDA KURULACAK KOMİSYONLAR HAKKINDA.

Odamız bünyesinde aşağıdaki komisyonlar kurulacaktır. Komisyonlara katılmak isteyen meslektaşlarımızın 15 Ocak 2017 Pazartesi mesai bitimine kadar odamıza isimlerini yazdırmaları rica olunur. Gençlik Komisyonu SUT Komisyonu İlaçta Durum ve Medula Komisyonu Kamu Eczacıları Komisyonu Deontoloji ve Muvazaa Komisyonu İlaç Dışı Ürünler Komisyonu (Tarım Bakanlığına Bağlı Ürünler Gıda Takviyeleri, Veteriner, Kozmetik,Mamalar...)


VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI.

Üniversite Eczanesi sahbi Ecz. Dilşad TÜMBEK'in abisi Mustafa KOÇ 30Aralık Cumartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi aynı gün Aydın/Köşk ilçesinde toprağa verilmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyoruz.


VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI.

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI.

Kaytan Eczanesi sahibi Ecz. Musa KAYTAN'ın kayınvalidesi aynı zamanda Çallıoğlu Eczanesi sahibi Ecz. M.Kutlu KAYTAN'ın anneannesi Saadet ÇALLIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün ikindi namazından sonra Çal Mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyoruz.


MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

MESLEKTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE

Üyelerimizin talebi üzerine 16 Aralık 2017 tarihinden itibaren Pamukkalenöbet bölgesinin bir bölümünde cumartesi günleri açık-kapalı uygulamasına başlanacaktır. Uygulamaya iştirak eden meslektaşlarımızın nöbetçi eczane tabelası kullanmamasına, cumartesi gece nöbeti olan meslektaşlarımızın ise kapanış saati olan 18:00 'de nöbetlerine başlamalarını rica ederiz. Nöbet çizelgesi ek dosyadadır.


ACİL KAN ARANIYOR...

ACİL KAN ARANIYOR...

Pamukkale Üniversitesinde yatmakta olan bir hasta için Arh + kan aranmaktadır. Kan vermek isteyenlerin 537 307 60 00 aramaları rica olunur.


EDAK ECZA KOOP. HAKKINDA...

EDAK ECZA KOOP. HAKKINDA...

Değerli Meslektaşımız; Eczacı odalarının içinden çıkmış olan ve kuruldukları günden bu yana mesleğimize ve meslektaşlarımıza önemli katkılar sağlamış olan eczacı kooperatiflerimiz birlikteliğin güce dönüşmesinin en güzel örneği olup, sermayesi üyeleri ve çalışanlarının olduğu yapılardır. Gerçek sahibi eczacılar olan kooperatiflerimiz eczacılık mesleğinin çok daha iyi koşullarda sürdürülmesinin de teminatıdır. Bilindiği gibi 03 Aralık 2017 Pazar günü kooperatifimiz EDAK’ın olağanüstü genel kurulu yapılmış ve bir sür...


2018 YILI TAKVİMLERİ ODAMIZA GELMİŞTİR.

2018 YILI TAKVİMLERİ ODAMIZA GELMİŞTİR.

2018 yılı takvimleri odamıza gelmiştir. Takvimler 50 şerli paketler halinde satışa sunulmuş olup 50 adet takvim KDV dâhil 37,50 TL dir.


DEVREN SATILIK ECZANE.

DEVREN SATILIK ECZANE.

Denizli Merkez AVM Karşısında demirbaşlarıyla devren satılık eczane Tel 0 533 515 18 78


MERKEZEFENDİ 2 CUMARTESİ AÇIK KAPALI SİSTEMİ HAKKINDA LİSTE

MERKEZEFENDİ 2 CUMARTESİ AÇIK KAPALI SİSTEMİ HAKKINDA  LİSTE

Üyelerimizin talebi üzerine 2 Aralık 2017 tarihinden itibaren Merkezefendi II nöbet bölgesinin bir bölümünde (Doktorlar Cad. Özel Hastaneler bölgesi,Bayramyeri) cumartesi günleri açık-kapalı uygulamasına başlanacaktır. Uygulamaya iştirak eden meslektaşlarımızın nöbetçi eczane tabelası kullanmamasına, cumartesi gece nöbeti olan meslektaşlarımızın ise kapanış saati olan 18:00 'de nöbetlerine başlamalarını rica ederiz. Nöbet çizelgesi ek dosyadadır.